PONÚKAME VÁM NAJVAČŠÍ VÝBER VZOROV TEHOTENSKYCH A DOJČIACICH VANKŮŠOV NA SLOVENSKOM eshopové TRHU. TERAZ ku každému tehotenskému vankúši Zuzanka BIO špaldový nahrievacia poílštářek ZADARMO

Luxusní, obrovské, pohodlné, kvalitní a v Česku  pro Vás šijeme polštáře. Maminky, vyberte si ze 45 vzorů to nejpohodlnější spaní pro sebe a své bříško. 

A pokud už děťáko máte, je pro Vás ideální kojící polštář Miki nebo Maxík. Přesvěčte se sami, že náš kojící polštář Miki je opravdu obrovský=pohodlný. Podívejte se na kojící polštáře a vyberte si z krásných moderních vzorů, které prozáří Váš svět :)

Potisk našich polštářů je "oboustranný". Nemáte tak krásný designový potisk jen na jedné straně, ale polštář můžete dle libosti otáčet.

Naše látky splňůjí atesty Oeko-tex Standard 100, třída I. Běžná srážlivost 3-5%.

Kupte si originál - neplaťte za napodobeninu z Polska a Číny.

Dále můžete vybírat z vyměnitelných obalů jak na těhotenské kojící, tak na kojící polštáře. Nejen, že mít doma k dispozici dva obaly je velmi praktické, ale navíc budete mít možnost si vybrat dle nálady :)

Níže se dočtete, jak správně obléct těhotenský polštář a co bude následovat, když k nám dorazí Vaše objednávka.

 

Těhotenské dojčiaci vankúše 45 vzorů

Kojící těhotenské relax polštáře 35 vzorů Náplň kuličky EPS

Hnízdečka pro miminka Unikátní odnímatelný a pratelný vnitřek

BIO nahřívací špaldové polštářky Nejen pro děti :)

Výhodné těhotenské sety pro mimi a mami

Mantinely a kapsáře do postýlky

Kojící těhotenské relax polštáře 35 vzorů Duté vlákno

Všechny těhotenské polštáře Zuzanka pro Vás vyrábíme z kvalitní PES výplně nebo-li dutého vlákna (nepoužíváme levnější EPS kuličky z důvodu nepříjemného šustění, což může být během spánku obtěžující). PES výplň, nebo-li duté vlákno, považujeme za nejlepší možnou výplň našich těhotenských a kojících polštářů. Vnější odnímatelný i vnitřní obal jsou ze 100% bavlny. Kojící polštáře Miki Vám můžeme nabídnout také s EPS náplní, ktrerá drží stabilitu a tvar a během kojení tak zajistí pevnou strukturu pro Vaše miminko.

Naše těhotenské kojící polštáře Zuzanka a kojící polštáře Miki s PES výplní mají dva zipy díky nimž nejen, že budete mít možnost měnit obaly, ale také případně doplňovat náplň u vnitřního polštáře.

Šijeme pro Vás tradičně v ČR. Vyberte si ze 70 vzorů polštářů, hnízdeček pro mimi, mantinelů a slaďte si vše ve výhodných setech.

Tatínci, nevíte jaký dárek pro ženu, snoubenku či partnerku?

Kupte jí těhotenský kojící polštář. Tento polštář má v jedné části "zlom" pro snadné přeložení z těhotenského na kojící polštář.
Není nad to se s přibývajícím bříškem pohodlně vyspat. Není nad to kojit pohodlně - pro maminku i miminko :) A také pro tatínka. Pánové, vyzkoušejte tento polštář také a uvidíte, jak pohodlně se můžete vyspat. Těhotenský kojící polštář Zuzanka je doslova pro celou rodinu. I dědeček a babička s bolavými zády či klouby jistě ocení jeho oporu. A malé miminko do něj uložíte jako do "ohrádky".

Nevíte jaký dárek pro snachu či blízkou osobu ve vašem okolí, která je v očekávání?
Jeden polštář pro dlouhé a nejdůležitější období v životě ženy - těhotenství a mateřství - těhotenský kojící polštář Zuzanka.

E-booky jsou připravovány nutriční terapeutkou Mgr. Bc. Zuzanou Švédovou, Dis. Tyto e-booky jsou velmi úspěšné, máme na ně krásné zpětné reakce a přitom je můžete mít za symbolické ceny :)