X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

KHC Cestovní polštář Matylda bílé hvězdičky na růžové č.13, vel. 22 x 26 cm

Dětský cestovní polštářek Matylda si zamilujete pro jeho skvělý tvar a praktický, vyměnitelný obal, jak už bývá u našich výrobků zvykem. Obal sundáte jednoduše pomocí nenápadně všitého zipu v záhlaví.

Obal cestovního polštáře je vyroben ze 100% bavlněné látky, náplň z PES kuliček a vyrábíme jej samozřejmě také ručně v ČR. Vniřní polštář není určen k praní. K tomuto slouží designový obal z bavlněného plátna. Další obaly si můžete vybrat z naší nabídky a měnit dle potřeby.

Podívejte se také a slaďte si těhotenský-kojící polštář Zuzanka, kojící polštář Miki a hnízdečko do hvězdičkové kolekce :)

http://www.tehotenskekojicipolstare.cz/tehotensky-kojici-polstar/z29.htm

http://www.tehotenskekojicipolstare.cz/kojici-polstar/z209.htm

http://www.tehotenskekojicipolstare.cz/hvezdne-hnizdecko/z224.htm

Tento cestovní polštář měří 22 x 26 cm a "obruč" je široká 8cm. Tato velikost je tak akorát, aby držel na krku a přitom "nevyčuhoval" daleko přes bradu.

Výhody PES výplně: nešustí, je prodyšná a zůstane dlouho tvarově stabilní. Vzhledem k prvotřídním osobním zkušenostem DOPORUČUJEME :)

Krejci Handmade Czech..K.H.C.

Na předposledních fotkách je pro ukázku sladěný "rodinný mix", kde vidíte dětský polštář Matylda 13 a dospělácký Vincent 8 + 9, které si můžete nakombinovat v našem eshopu (celkem 275 kč + 290 kč + 290 kč)

Poslední dvě fotky ilustrují velikost cestovního polštáře Matylda s panáčkem.Cena 7.77 USD ( 6.42 USD bez DPH )
  • Běžná cena: 23.88 USD
  • Ušetříte: 16.11 USD (-67 %)