X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

KHC Cestovní polštář Vincent 9 bílé hvězdy na modré, vel. 23 x 29 cm

Novinka Sleva

"Dospělácký" cestovní polštář Vincent je úžasný pro svůj skvělý tvar a praktický, vyměnitelný obal, jak už bývá u našich výrobků zvykem. Obal sundáte jednoduše pomocí nenápadně všitého zipu v záhlaví. Látky na obaly pro Vás vybíráme velmi pečlivě tak, abychom vyhověli požadavkům na krásné, moderní a nezapomenutelné výrobky.

Obal cestovního polštáře je vyroben ze 100% bavlněné látky, náplň z PES kuliček a vyrábíme jej samozřejmě také ručně v ČR. Vniřní polštář není určen k praní. K tomuto slouží designový obal z bavlněného plátna. Další obaly si můžete vybrat z naší nabídky a měnit dle potřeby.

Tento cestovní polštář měří 23 x 29 cm a "obruč" je široká 12cm. Tato velikost je tak akorát, aby držel na krku a přitom "nevyčuhoval" daleko přes bradu. Je pohodlný, praktický a nepřehlédnutelný :)

Výhody PES výplně: nešustí, je prodyšná a zůstane dlouho tvarově stabilní. Vzhledem k prvotřídním osobním zkušenostem DOPORUČUJEME :)

Na posledních fotkách je pro ukázku sladěný "rodinný mix", kde vidíte dětský polštář Matylda 13 a dospělácký Vincent 8 + 9, které si můžete nakombinovat v našem eshopu (celkem 275 kč + 290 kč + 290 kč)

Krejci Handmade Czech..K.H.C.Cena 8.23 USD ( 6.80 USD bez DPH )
  • Běžná cena: 22.76 USD
  • Ušetříte: 14.52 USD (-64 %)