X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

KHC Kojící těhotenský relaxační polštář Miki Obrovský 240cm Velké růžové růže,motýlci a nápisy

Tip

Tento polštář je vyroben z exkluzivní, vysokogramážové, pevné látky.

Pokud již máte miminko, není nutné pořizovat velký těhotenský polštář, ale stačí Vám menší kojící polštář. I když, naše kojící polštáře jsou oproti jiným opravdu veliké :))

Obal je ze 100% bavlněné látky, náplň z dutého vlákna nebo-li PES kuliček a vyroben je samozřejmě také ručně v ČR. Vniřní polštář není určen k praní. K tomuto slouží designový obal z bavlněného plátna, který se po prvním vyprání může mírně "srazit". S tímto jsme při tvorbě všech kojících polštářů počítali, a proto je obal vyroben o něco větší.  Naše kojící polštáře Miki s PES mají ovšem dva zipy, díky nimž nejen že budete mít možnost měnit obaly, ale také případně doplňovat náplň u vnitřního polštáře.

Tento kojící polštář Miki měří 110cm (po obvodu úctyhodných 240 cm :) a váží 1,4kg a na jednom konci je praktický knoflík k snazšímu připevnění kolem těla. Jak vidno, je dostatečně velký a široký pro pohodlné nakojení Vašeho miminka i případný odpočinek.

Výhody PES výplně: nešustí, je prodyšná a zůstane dlouho tvarově stabilní. Vzhledem k prvotřídním osobním zkušenostem DOPORUČUJEME :)

Můžeme Vám také nabídnout tento kojící polštář v levnější variantě s EPS výplní.

Poslední 2 fotky ilustrují velikost našeho kojícího těhotenského relaxačního a tulícího polštáře Miki.

Krejci Handmade Czech..K.H.C.

 Cena 38.73 USD ( 32.01 USD bez DPH )
  • Běžná cena: 50.24 USD
  • Ušetříte: 11.51 USD (-23 %)