X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

KHC Těhotenský a kojící polštář Zuzanka veselé barevné opičky na sv.béžové 260 cm

Ručně pro vás vyrábíme tyto polštáře v Česku ze 100% bavlny a kvalitní PES výplně nebo-li dutého vlákna (nepoužíváme levnější EPS výplň z důvodu hluku při sebemenším pohybu na polštáři). Těhotenský kojící polštář Zuzanka se skládá z odnímatelného obalu ze 100% bavlněné látky a vnitřního obalu PES výplně také ze 100% bavlněné látky.

Tento těhotenský polštář je doslova multifunčkní. Nejen že se na něm pohodlně vyspíte, ale navíc Vám bude po přeložení sloužit jako skvělá podpěra zad třeba při čtení nebo sledování Vašeho oblíbeného seriálu. A to není vše. Těhotenský a kojící polštář Zuzanka Vám po narození Vašeho miminka pomůže při kojení. Polštář přeložíte, dáte si ho kolem pasu a Vaše děťátko na něj položíte. Toto přeložení je velmi snadné díky předšitému "zlomu" ve vnitřním polštáři. Vniřní polštář není určen k praní. K tomuto slouží designový obal z bavlněného plátna. Naše těhotenské kojící polštáře Zuzanka mají ovšem dva zipy, díky nimž nejen že budete mít možnost měnit obaly, ale také případně doplňovat náplň u vnitřního polštáře.

Délka tohoto těhotenkého polštáře je 140cm a pokud by jste oba zahnuté konce narovnali, tak 260cm. Šířka od kraje ke kraji je 70cm, takže se na něm nejen pohodlně vyspíte, ale také nakojíte vaše postupně rostoucí miminko :) Váha je 2.4kg.

Výhody PES výplně: nešustí, je prodyšná a zůstane dlouho tvarově stabilní. Vzhledem k prvotřídním osobním zkušenostem DOPORUČUJEME :)

Pro lepší představu velikosti našeho obrovského a pohodlného těhotenského a kojcího polštáře Zuzanka se můžete podívat na fotky s modelkou u polštářů Zuzanka 1-6.

Podívejte se na prezentační video a vybírejte z 20 vzorů těhotenských polštářů Zuzanka: https://youtu.be/dXHQ1s3RCjw 

Poslední fotka ilustruje velikost našeho těhotenského, kojícího a relaxačního polštáře Zuzanka.

ZDARMA dětský BIO nahřívací špaldový polštář k tomuto těhotenskému polštáři, si vyberete zde (při dokončení objednávky prosím napište do poznámky vzor, který jste si vybrali-platí pouze pro polštářky Skladem ):

http://www.tehotenskekojicipolstare.cz/polstarek-usinacek-pro-deti/c305.htm

Krejci Handmade Czech..K.H.C.

 Cena 60.34 USD ( 49.87 USD bez DPH )
  • Běžná cena: 71.63 USD
  • Ušetříte: 11.29 USD (-16 %)