X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

KHC Těhotenský a kojící polštář Zuzanka Červené hvězdičky na bílo-béžové 260 cm

Novinka Sleva Těhotenský kojící polohovací relaxační polštář

44 vzorů. V Česku ušitý obrovský (260cm!), měkký a pohodlný polštář pro těhotné maminky. Na spaní, relaxaci a kojení. Slaďte si s hnízdečkem pro mimii do hvězdičkové kolekce

http://www.tehotenskekojicipolstare.cz/kojici-polstar/z159.htm

http://www.tehotenskekojicipolstare.cz/capi-hnizdecko/z223.htm

nebo také na stejně laděný cestovní polštář Vincent :)

http://tehotenskekojicipolstare.cz/cestovni-polstar-vincent-6/z191.htm

Ručně pro vás vyrábíme tyto polštáře v Česku ze 100% bavlny a kvalitní PES výplně nebo-li dutého vlákna (nepoužíváme levnější EPS výplň z důvodu hluku při sebemenším pohybu na polštáři). Těhotenský kojící polštář Zuzanka se skládá z odnímatelného obalu ze 100% bavlněné látky a vnitřního obalu PES výplně také ze 100% bavlněné látky.

Tento těhotenský polštář je doslova multifunčkní. Nejen že se na něm pohodlně vyspíte, ale navíc Vám bude po přeložení sloužit jako skvělá podpěra zad třeba při čtení nebo sledování Vašeho oblíbeného seriálu. A to není vše. Těhotenský a kojící polštář Zuzanka Vám po narození Vašeho miminka pomůže při kojení. Polštář přeložíte, dáte si ho kolem pasu a Vaše děťátko na něj položíte. Toto přeložení je velmi snadné díky předšitému "zlomu" ve vnitřním polštáři. Vniřní polštář není určen k praní. K tomuto slouží designový obal z bavlněného plátna. Naše těhotenské kojící polštáře Zuzanka mají ovšem dva zipy, díky nimž nejen že budete mít možnost měnit obaly, ale také případně doplňovat náplň u vnitřního polštáře.

Délka tohoto těhotenkého polštáře je 140cm a pokud by jste oba zahnuté konce narovnali, tak 260cm. Šířka od kraje ke kraji je 70cm, takže se na něm nejen pohodlně vyspíte, ale také nakojíte vaše postupně rostoucí miminko :) Váha je 2.4kg.

Výhody PES výplně: nešustí, je prodyšná a zůstane dlouho tvarově stabilní. Vzhledem k prvotřídním osobním zkušenostem DOPORUČUJEME :)

Krejci Handmade Czech..K.H.C.

Poslední fotka ilustruje velikost polštáře.Cena 990 Kč ( 818,18 Kč bez DPH )
  • Běžná cena: 1 650 Kč
  • Ušetříte: 660 Kč (-40 %)